| Alex955 a întrebat:

Salut, îmi puteți spune va rog dacă am romingul activ când aterizez pe aeroport în Londra dacă am minute internaționale pot suna pe cineva care are număr de acolo din Uk?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da. Poti.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti dar unii considera ca ii costa daca iti vor raspunde. Am patit asta pe pielea mea.

| Alex955 explică (pentru darrio2007):

Pai am doar obținune nu abonament, ma refer dacă merge sa trimit un mesaj sau sa dau un apel când ajung acolo

| sierra1 a răspuns:

In Londra intri in roaming

| darrio2007 a răspuns (pentru Alex955):

Ce „optiune", ca nu inteleg.

| Alex955 explică (pentru darrio2007):

Ma refer ca eu am reîncărcat telefonul cu optiunea de 12 euro și am activat roamingul și voiam sa știu dacă când o sa aterizez în Londra pot da un apel sau un mesaj pe un număr de acolo din uk(Londra)

Răspuns utilizator avertizat