| TheD3vil a întrebat:

Salut la toti!
Deci sa incepem. am un telefon Nokia 6210 Navigator si nu imi merge bluetooth-ul la el.
Cand dau ca sa activez bluetooth-ul imi zice asa : "Unable to perform bluetooth operation" si nu se activeaza...Am dat Factory settings. a revenit la setarile initiale dar bluetooth-ul tot asa face...
Cine stie cum sa il rezolv o sa primeasca FUNDA! happy

2 răspunsuri:
| frumusica97my a răspuns:

Inchide si redeschide telefonul! Asta mi se intampla si mie ineori cu wifi!happy
Funda?:S

| TheD3vil explică (pentru frumusica97my):

L`am inchis si deschis de multe ori crede-ma laughing tot asa e...