| coco4782 a întrebat:

La un iPhone 4 bag incarcatorul, apare fulgerul acela langa baterie, dar procentajul nu urca. Ce sa fie?

5 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Pai ai asteptat, sau probabil e gata bateria daca nu e prea mare incarcatorul si nu functioneaza, ia inearca sa ii dai un restart, sa vezi ce si cum sta treaba.

| ribak a răspuns:

Poate nu ai incarcatorul original si nu are destula putere

| Octavian-Gabriel_Botu_1985 a răspuns:

Incerca ast incarcator sau acolo undei mufa de incarcate la telefon sa stricat ceva

| demon2015 a răspuns:

Stai linisti ca de incarcat se incarca is doar 2 variante de nu urca procentaju e chinezesc iphon si e pe dusa ori e incarcatoru nu-i original

| coco4782 explică (pentru demon2015):

E bine ca nu era iphone-ul meu laughing dar e original. are unele probleme doar. e in reparatii acum