| ionutbeach a întrebat:

Salut m-am decis sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce sa aleg Samsung s4 4g Samsung s5 note 4 sau iphone 6 plus

4 răspunsuri:
| 14Die14 a răspuns:

Samsung galaxy note 4

| Enna18 a răspuns:

Iphone nu iti recomand deloc deoarece tine bateria foarte putin si nu poti face o gramada de chestii pe el parerea mea...eu am Samsung s5 (are o gramada de chestii faine cum ar fi posibilitatile de al controla prin miscari si gesturi, blocare cu amprenta, multe optiuni de economisire a baterie si mult mai multe) si imi merge foarte bine daca nu ar fi fost exagerat de mare mi-ar fi placut mai mult note 4..depinde si de ce cauti tu la un telefon.

| Ovidiubo a răspuns:

Eu it recomand telefonul Samsung Galaxy s5... Este un telefon rezistent la apa, Bateria tine, este mare si bun... happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5371&idPhone2=6434

Toate cele bune.