| djdani1 a întrebat:

In luna octombrie as vrea sa imi cumpar un telefon dar sunt nedumerit! Ce sa aleg intre Iphone 5, Samsung galaxy note II si Nokia 920!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| djdani1 explică:

Note II e mai bun decat S III! big grin

| draky90 a răspuns:

Am mai raspuns la aceeasi intrebare, mai devreme, vrei caramida, cumperi s3, vrei un telefon splendid, aratos, perfect ca marime iar care cand il "butonezi" simti calitate, clar iphn.5, cheers!

| rlr09 a răspuns:

Samsung galaxy s3 e in jur de 24 milioane... Daca vrei unul dintre cele de mai sus i-ati Iphone 5 dar e mai slab ca galaxy s3 si o sa coste in jur de 40 milioane. big grin

| poker85 a răspuns:

Nici unul ia-ti Samsung Galaxy S III (sau daca tot tii mortis intre astea 3 ia-ti Iphone 5 e cam la fel de bun ca S III)Fundoi :X

| Denyyy_1318 a răspuns:

Hai nu mai spune!