| Popy8 a întrebat:

Ma puteti ajuta ce sa aleg Samsung galaxi s4 sau Allview x2 soul si Allview x1 soul xTreme care dintre? mersi

6 răspunsuri:
| ValentinC111 a răspuns:

Sfatul meu este sa-ti iei Samsung... telefoanele Allview sunt bune doar atunci cand le cumperi..peste cateva luni se strica..Eu am avut pana acum x1 soul, a4 you si P7 extreme si cu toate am avut probleme.

| Ciprian996 a răspuns:

Eu zic ca galaxi s4 ar fi pe locul 1

| FlorinaOnt a răspuns:

SAMSUNG, cel puţin ştii ca o sa îţi meargă

| Theo015 a răspuns:

Allview x2 soul deoarece samsungul dupa aproximativ 6 luni nu o să-si mai deschidă nici Aplicațiile lui si o sa aibă numai lag-URI
PS : spun din experiența proprie!

| RB26DETT a răspuns:

Xperia Z1 compact le face pe toatewinking
Asa dintre alea alege S4!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung I9500 Galaxy S4 - vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5125&idPhone2=6379

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6379&idPhone2=6194

Toate cele bune.