| Popy8 a întrebat:

Nu ma pot decide ce sa aleg SAMSUNG GALAXY S5 16GB sau Telefon mobil Allview X1 Xtreme, 32GB mersi frumos!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6033&idPhone2=6194

Toate cele bune.

| danutzu96 a răspuns:

Daca iei Allview o sa ai surprize dupa.
Nu mai sta pe ganduri I-a samsungu!

| Pool77 a răspuns:

Unde nu te poti alege? :O

Samsung toata ziua...

| Made_Self_1995 a răspuns:

Allview sunt chinezaciuni facute cu componente ieftine, nu merita nici 10 bani sa investesti in ele...intr-un cuvant sunt praf.

| cristi9c a răspuns:

Nici nu ar trebui sa stai pe ganduri, clar, Samsung. Ce motive ai avea sa alegi chinezaria aia de Allview?

| intrebatorul123 a răspuns:

Un Galaxy S5. Si pentru toti de aici, sa stiti ca S5-urile se fabrica in China, daca gasesti unul fabricat in Coreea poti sa te consideri foarte norocos.