| Anonimous321Go a întrebat:

Ce sa aleg dintre Allview x1 soul si Samsung galaxy s3? Vreau explicatia... FUNDA :!

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Daca e dupa specificatii Allview dar personal parca tot S3 as alege.Dece? Am mai multe devices Samsung si sunt foarte multumit.Momentan am un S 4 de vreo jumatate de an si nu am avut probleme.

| Delia 75 a răspuns:

Eu personal, as alege Samsung galaxi S3 - este un smartphone pe care rulează sistemul de operare Android. Este succesorul lui Galaxy S II, fiind îmbunătățit la capitolul hardware și software.Telefonul are un ecran Super AMOLED de 4, 8 inchi, o cameră „inteligentă" de 8 megapixeli [1], o baterie 2100 mAh, având o grosime de 8, 6 mm și o masă de 133 g, fiind prezentat ca „inspirat din natură".
Sloganul telefonului este: „Te vede, te ascultă și te înțelege". Te vei intelege de minune cu el.

| Ionel85 a răspuns:

Alege galaxy s3 http://bit.ly/1nnY9Au