| silviutzu17 a întrebat:

Mi-am cumpărat un telefon 4G si am ales sa îmi tai eu cartela facand-o micro SIM. Dupa un timp am primit un mesaj de la Orange in care îmi zicea sa mă duc sa îmi schimb cartela pentru a beneficia de toate posibilitățile 4G. Stiti cumva cat costa aceasta transformare?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca nu ai mai schimbat pana acum o cartela prima schimbare este gratuita.
http://www.orange.ro/....../din_src/1

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nimic.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti schimba SIM-ul cu unul compatibil 4G gratuit intr-un Orange Shop.

O zi buna,
Orange Helper