| DSD989 a întrebat:

Buna TPU am cumparat un smartwatch si am nevoie de o micro cartela, daca mă duc la Orange pot sa imi dea o micro cartela cu numarul meu daca am o cartelă cu acelasi număr si in telefon, adică sa am doua cartele cu acelasi număr? Si daca nu ce pot sa fac? Dau funda

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti se va da microsimul. Doar unul singur. Nu poti avea 2 cu acelasi numar.

| Holiday a răspuns:

Nu poti avea 2 cartele cu acelasi numar de telefon.

| D3I3 a răspuns:

Nu poti avea 2 cartele cu acelasi numar. Iti dau o cartela si pe cea veche ti-o opresc, insa asta cu plata. Daca vrei sa fie gratis, poti sa zici ca cea veche a fost deteriorata sau pierduta si ei sunt obligati sa-ti deie una gratis ( tu spui daca doresti micro sau altfel ).

| thegodfather12 a răspuns:

Trebuie alta cartela cu alt numar la ceas

| bogdan2eric a răspuns:

Poate bagi un card ceva... nu cred ca este micro cartela sim. nu am auzit de asa ceva! sigur trebuie sa fie slot pentru card!

| georgianageo2424 a răspuns:

Iti dau o cartela noua si pe cea veche o opresc