| StReEtDaNcEaNa a întrebat:

Mi-am descarcat acum putin timp Retro Camera pentru android.Pe telefon, iasa pozele super clare si faine.Dar daca scot pozele in calculator ele apar mici de tot.Asa este aplicatia asta sau e de vina telefonul?

1 răspuns:
| Alexuuu21213 a răspuns:

Salut! Pe telefon este normal sa se vada faine pozele dar pe calculator, fiind o rezolutie mai mare, este normal sa nu se vada prea bine. Depinde si de camera telefonului ca S5 face poze super tari si pe calculator se vad la fel.