| Loredanaloveee a întrebat:

Cum sa fac pozele de pe telefon sa iasa mai clare? adica nu se vad prea bine

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Folosesti aparat foto.
Si un aparat slab face poze aproape la fel sau chiar mai bune, insa este mult mai ieftin.
Un telefon niciodata nu va ajunge in urma un aparat foto sau de filmat de acelasi pret.

| Samariteanul a răspuns:

Camera trebuie sa fie curata si cel mai important sa nu-ti tremure mana.Fa o poza una dupa alta ca a doua e posibil sa iti iasa mai clara daca-ti tremura mainile.

| Sarcopt a răspuns:

Activeazăți stabilizatorul dacă are.

| iAMVi a răspuns:

Ce telefon ai?

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Ce telefon ai? sterge camera telefonului cu o carpa, daca nu ai un telefon prea stralucit n-o sa iasa nimic clar atunci.