| DinuCristi a întrebat:

Mi-am pus cartela intr-un telefon nou(Samsung chat357)dar nu am niciun profil de internet creat pentru a-mi merge internetul(am 250 mb de internet in oferta).Am gasit pe site-ul de la Vodafone setarile corespunzatoare dar imi raman libere 2 campuri:dns1 si dns2.In campurile respective ce ar trebui sa scriu?

Răspuns Câştigător
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Pai du-te la Vodafone si zile sa iti configureze setarile pentru internet si o sa til facahappy
FUNDA?