| robijam a întrebat:

Cum activez internetul pe un Alcatel OT 710 pe cartela de la Vodafone ca nu merge activarea de la ei de pe site pentru telefon si daca pun cartela in alt telefon merge internetul.

6 răspunsuri:
| nic3rr a răspuns:

Nu iti va merge niciodatawinking

| robijam explică (pentru nic3rr):

Epic raspuns Edvard Mc Dublu v

| UnUlal2lea a răspuns:

Doamne... fereste! Ai vrea sa intri pe internet cu rabla aia?!? ii dai 2 spitzuri si nici atunci nu se trezeste la realitate! din contra! se strica rolling on the floor) Crede-ma e varza! oricum, nu mai pune intrebari din astea pe TpU ca te faci de ras! (de parca nu te-ai facut deja) fundita?

| d33adhya88 a răspuns:

Scuza-ma dar e ceva normal.(Alcatel)..pfflaughing....slabut

| robijam explică (pentru d33adhya88):

Nu era nevoie... Crezi ca nu stiam ca e **** Dar vreau sa stiu pana imi iau altul daca pot intra pe net...

| d33adhya88 a răspuns (pentru robijam):

Nustiulaughing..il are si o prietena si nu am auzit-o niciodata sa intre pe net laughing. poate nu merge:*