| Marian586 a întrebat:

Salut, oare dacă am abonament la digi pot face cost suplimentar?

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Cu siguranta ca poti.
Daca dai mesaje sau depasesti internet ( chiar daca este moca zic ei) intervin costuri suplimentare.
Daca folosesti orice altceva ce nu cuprinde abonammentul tau, poti si esti pus la cost suplimentar

| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca Digi te scuteste de cost suplimentar, pentru ca te numesti Marian?

| anonimg a răspuns:

La TV și internet nu poți face costuri suplimentare; doar la telefon unde poți depăși limita de minute. Nu și minutele nelimitate (◔‿◔).

| WhiteLife a răspuns:

Da, daca trimiți mesaje in alte rețele sau vorbești international (in anumite rețele). Ca sa vezi daca ai cost suplimentar trimite un mesaj la 700 gol (sau cu spatiu).