| octav005 a întrebat:

Salut prieteni. va rog sa ma ajutati cu o problema daca se poate. am un telefon Nokia e 71, si bag telefonul la incarcat, am incarcator tot Nokia. dar nu cel pentru Nokia e 71. si problema este ca nu se opreste cand incarca, adica il las si 12 ore si liniutele de la baterie nu se opresc. nu stiu care este problema. bateria sau incarcatorul?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca bateria.Scoate-l din priza si vezi cat te tine bateria.