| kiss1702me a întrebat:

Am si eu o problema... Incarcatorul meu incarca foarte greu iar bateria se descarca foarte repede. Cand este telefonul la incarcat, se incalzeste destul de tare. Las telefonul toata noaptea la incarcat si dimineata tot nu am baterie 100%... Am incercat sa incarc si cu alte incarcatoare si intr-adevar incarca mai repede dar tot se descarca foarte repede bateria. Cum as putea daca problema este de la incarcator sau de la baterie?

Răspuns Câştigător
| Joker11 a răspuns:

Mai sigur e din cauza bateriei, poti cumpara alta noua la fel si poti vedea, dar inainte de asta imprumuta incarcatorul cuiva si vezi daca patesti tot la fel. (Funda?)

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Inseamna ca bateria da semne de oboseala, adica se duce.change!

| kiss1702me explică:

** Cum as putea sa imi dau seama daca am probleme cu bateria sau cu incarcatorul?