| iordy007 a întrebat:

Recent mi-am cumparat o tableta si am descarcat ceva aplicatii pe ea...problema este ca daca vreau sa mai descarc ceva totul se duce la stocarea interna care e 1GB, iar dispozivul de stocare USB de 5GB si cardul SD de 8GB raman intacte, iar cand vreau sa mai descarc vreo aplicatie imi spune ca nu estememore suficienta....si problema se repeta chiar daca schimb discl de scriere...de ice pot sa fac?

3 răspunsuri:
| AGirlWithDreams a răspuns:

De care e tableta? e impotant!

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Din pacate trebuie sa te limitezi la acel gb internet. Aplicatiile nu pot fi mutate pe cardul SD.

| iordy007 explică:

Tableta se numeste Njoy...nu vreau sa mut aplicatiile pe cardul sd vreau sa le fac sa se downloadeze acolo nu in memoria interna