| panda3 a întrebat:

Salut spuneti-mi cum pot sa imi descarc jocul Temple ran pe un telefon Samsung gt-s5230? fundita

Răspuns Câştigător
| StefaniaM a răspuns:

Buna! Si eu am telefon ca si tine.Iar adevarul e ca nu poti.Ca sa-ti descarci jocul asta, ai nevoie de Android sau iOS.Mi-am descarcat si
Eu ceva ce cica era Temple Run, dar mi-a zis format incorect sad

4 răspunsuri:
| WUB a răspuns:

Nu poți!

Am avut același telefon și am încercat tot ce e posibil, dar nu am reușit deoarece are nevoie de un senzor tactil pe care nu îl are acest telefon.

Baftă!

| simina96 a răspuns:

Buna! Pai intrii in magazin play (Google Play) sau daca nu il ai in Android Market si pui pe,, descarcare'' pur si simplu.Este gratis nu trebuie sa platesti nimic.

| StefaniaM a răspuns (pentru simina96):

Pentru Aplicatii de pe Google Play, ai nevoie de Android...

| Iulian03 a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu telefonul acela nu are android, acel joc merge IoS si Android.