| goldenbullet a întrebat:

Spuneti-mi niste aplicatii interesante pentru Iphone. Aplicatii care sa te ajute.

Răspuns Câştigător
| stolz a răspuns:

Bună. Voi enumera câteva dintre aplicațiile pe care eu le am.

Pic Jointer - pentru colaje

Pomelo - de editat poze

Shazam - înregistrezi prin aplicație câteva secunde din melodiia pe care nu știi cum să o găsești, iar aplicația o va găsi

Duolingo - poți învăța câte ceva dintr-o limbă străina la alegere

Colorfy - Aplicație de colorat, foarte interesantă

1 răspuns:
| Alex1510 a răspuns:

Eu sunt utilizator android dar am sa iti spun niste aplicatii utile din magazin play care cred ca sunt si pe app store
Photo Math
Photo editor
Google Earth
Avira
Convertor unitati
CM Browser
My script calculate
Color Flash link
Angri birds Go
(stiu ca photo math e pe app store dar restul nu stiu)