| AlexAlexandru01 a întrebat:

Stie cineva ce este cu numarul scurt 1263? Eu am primit factura si imi apare acolo, fara sa trimit SMS.

2 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

E de la site-urile care iti trimit o melodie in schimbul unui sms de cel putin 1 euro.Sau poate fi din reviste deocheata de la rubrica "Suna-ma si nu vei regreta".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai primit factura de telefon de la acel numar? Asa inteleg. Este unul din numerele de serviciu al companiei de telefoane. Ei au numai numere scurte.