| Adnosius a întrebat:

Revin cu inca o intrebare, pentru cei care si-au scos vreodata factura detaliata de la Vodafone, electronica, ce apare pe ea? Apar si mesajele sau numarul de la care am primit un anumit mesaj? sau doar cele pe care le-am dat eu?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In factura detaliata apar apelurile si SMS-urile facute de pe numarul de telefon a abonatului.
Pentru fiecare apel apare numarul apelat, data, ora si durata convorbirii, iar la SMS-uri apare numarul destinatarului, data si ora trimiterii.

Apelurile si SMS-urile primite nu apar in factura detaliata.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, du-te la Vodafone si intreaba i pe ei.

| Adnosius explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am primit fel si fel de raspunsuri, ba ca nu, ba ca da, sunt curios si de asta am specificat "Pentru cei care si-au scos vreodata factura detaliata".

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De obicei in factură nu apare decat numerele de telefon pe care le ai apelat tu, si cate minute ai vorbit sau de cate ori pe zi sau pe saptamana ai apelat acelasi numar, altceva nu apare mesaje si numerele de la care primesti sms uri nu apare, apoare exact numerele pe care tu le ai sunat, dar probabil daca vrei o factura detaliată ceri desfăsuratorul de la Vodafone acolo poate arata dar nu stiu.

| Bizon95 a răspuns:

Cred ca poti sa obtii asta singur din myvodafone sau de pe site