| ShizAnime a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi aplicatii interesante pentru Samsung star II? Vreau suite-uri care sa mearga...Dau o fundita pentru raspunsul care mergehappy.

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Nu există.
Am eu Star II de aproape un an și nu există nimic util pentru el.
În afară de un browser și yahoo messenger, nu vezi găsi nimic interesant pentru el.
Jocuri sunt puține și de rahat. Pentru că Star II nu știe multitouch, este foarte greu să joci ceva pe el.