| Alessiaa a întrebat:

Am un telefon Samsung star 2 si am o problema nu merge sa mai trimit nimic prin bluetooth, cand vreau sa ma conectez cu cineva imi spune "Imposibil! Stergeti dispozitivul asociat". Stiti ce are si ce as putea sa fac ca sa mearga?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Revino la setarile din fabrica.Vezi sa ai
copii la sonerii si wallpapere pe card pentru ca se vor sterge.

| alexro93 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema la acelasi telefon doar ca nu-l prea folosesc happy

| Pandaaaaaaaaa a răspuns:

Da ştiu, e simplu! Tu ai prea multe persoane cu care eşti "împerecheat". Dai clik pe una şi caută pe acolo şterge!