| Shakty a întrebat:

Sunt la un var care mi-a gresit parola de foarte multe ori si telefonul s-a blocat. Imi cere sa ma loghez cu contul de Gmail si bag datele... cand dau CONECTARE imi zice ca numele sau parola sunt invalide, dar le-am bagat corect. El nu are WiFi si nu stiu ce sa fac!
Am Samsung Galaxy Mini2 Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Salut trebuie sa faci ca omul asta din video si o sa-ti faci telu! http://www.youtube.com/watch?v=dfWr8yjQofs
daca nu te prea pricepi, vezi si in descriere, ca iti zice acolo.
funda?

1 răspuns:
| Shakty explică (pentru davidtm):

Ms! A functionat!