| piratuu a întrebat:

Tableta mea (Asus Nexus 7 2012) are o problema cand sa incarca. E prima oara cand am o problema de genul asta. S-a descarcat tableta, am pus-o de la incarcat si dupa 2 ore, apas putin butonul de power sa vad cat s-a incarcat, nu interactioneaza deloc. De la ce o fi problema? Mentionez ca am incarcatorul original si inainte nu facea astfel de "fite" inainte sa fi primit update la Android 5.0.2 Lollipop.

3 răspunsuri:
| mirica123x a răspuns:

Nu trebuie sa accepti acel update las-o citeva zile si apoi sa ii faci repornire cred ca o sa mearga

| Killer4Oscuro a răspuns:

Este de la update-ul care i l-ai facut.
Update-ul la Android 5.0.2 care a, aparut si la noi in Romania a venit cu o serie de necazuri sau probleme.
Te duci la service s-au de unde ai cumparat-o si sa le spui. happy
Am vazut pe net noutati despre update-ul acesta.

| piratuu explică:

Mi-am dat seama ca update-ul are cateva buguri. In afara de asta nu am mai sesizat niciun bug. Am incercat sa il incarc cu un incarcator de s4 si mi-a aparut ca se incarca. Dupa l-am pus inapoi pe cel original si a mers. Multumesc pentru ponturile date.winking