| CrisGabi a întrebat:

Salut, Telefonul : HUAWEI P Smart 2019, 64GB, 3GB RAM, dual sim, Aurora Blue e bun?happy

3 răspunsuri:
| debarasator63 a răspuns:

In principiu da. Dar daca vrei arta foto si alte chestii de high lvl, nu.

| Dandinelle a răspuns:

Da este bun, e varianta mai ieftina a Huawei p20 pro dar in general Huawei a crescut ca si tehnologie si merita. Daca nu esti sigur uita-te pe site-uri de comparare intre ..de exemplu ce ai tu acum, sau un Samsung/Nexus si Huawei p smart happy

| AlexandruBRA a răspuns:

Da este ok