| Tentacle111 a întrebat:

Salut.Tocmai am vazut ca la mine nu se salveaza toate mesajele normale ( nu de pe Facebook, whatsapp etc. ), ci dupa o anumita limita cele noi le inlocuiesc pe cele vechi si tot asa. Exista vreo aplicatie sau ceva prin care as putea sa le salvez? Eu am Samsung, dar din cate am auzit la iphone se salveaza...

1 răspuns:
| aly300 a răspuns:

E din setarile mesajelor, poti dezactiva sa nu se mai stearga dar in timp o sa-ti mearga mai greu aplicatia de mesaje