| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi-am luat un Galaxy S2 si am vrut sa probez castile. Cea din stanga se aude mai tare decat cea din dreapta. La fel se aude si cu un set de casti Nokia. Care ar fi problema? Cand ascult la volum maxim, de la 0 la 15, cea din dreapta se aude cam la 5. Telefonu' e luat la mana a doua.

1 răspuns:
| yeti54 a răspuns:

Am si eu tot galaxy S2 care are mai bine de 2 ani si nu mi-a facut nici o problema
Daca tu zici ca l-ai luat la mana a doua si doua seturi de casti au facut la fel inseamna ca telefonul are ceva. E destul de posibil ca primul proprietar ss il fi scapat sau lovit. Eu ti.as sugera sa te duci cu telefonul intr-un service GSM sau daca primul proprietar mai are garantie sa vorbesti cu el sa incerci sa il dai acolo