| dany8753 a întrebat:

Salut TPU, aș dori sa îmi cumpăr un telefon nou, am buget 500 lei și nu știu ce telefon să îmi cumpăr.
Spuneţi-mi câteva telefoane bune care să se încadreze în acești bani (de preferat sa aibă cameră secundară, blitz și minim 4 inches)

5 răspunsuri:
| 4BubaNeagra a răspuns:

Nu te arunca din prima la telefoanele astea noi, ieftine si performante, fiindca o sa te tina exact de cat costa. Sfatul meu este sa-ti cumperi unul pana in 1000 de lei, chiar si la mana a-2-a, gasesti pe olx. Eu de exemplu am un Huawei ascend p6, marca chinezeasca, dar sunt foarte multumit de el. succes!

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Intra ce cell.ro si gasesti acolo telefoane bine si noi http://www.cel.ro/......m-black-l/ telefon de asta mi-am luat eu si sunt foarte multumit de el de 5 luni de cand il am nu am avut nici o problema cu el

| MunteanuIoan a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Mini (Pe altex.ro e vreo 520 lei sau ceva de genul, oferta de Black Friday)

| Tariceanu a răspuns:

Iti recomand a5 quad este foarte bun http://bit.ly/117mzHo