| vladciubuc10 a întrebat:

..acum 2 zile mi-a scapat telefonul in toaleta...l-am scos, sters si dupa l-am bagat in orez 24h.Acum mi se aprinde dar imi intra singur in camera foto si face poze singur.
Mai pot sa il duc la garantie? Imi pare rau si pentru ca platesc 17Euro lunar abonament la el.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa il mai duci la garantie? scapatul in wc nu e defect de fabricatie.

| RaduTN a răspuns:

N-ai ce să-i mai faci.

| express11 a răspuns:

Nu mai ai ce face la garantie.el are in el o substanta care isi schimba culoarea daca are contact cu apa, deci isi dau seama usor daca-i minti.