| anonim_4396 a întrebat:

acum 2 zile mi-am cumparat un telefon, Samsung Galaxy J5 2016 mai exact, ce ma framanta e ca atunci cand l-am deschis acasa aveam 25% si am stat pe el pana la 6%, si asa am sarit peste prima incarcare inainte de utilizare. apoi l-am incarcat vreo 2 ore pana la maxim. Vreau sa stiu daca are ceva daca l-am folosit fara sa il incarc prima data.

3 răspunsuri:
| ShREKT a răspuns:

Nu are absolut nimic

| Edisor27 a răspuns:

Nu are nici o problema

| darrio2007 a răspuns:

Nu are nimic. E bine totusi sa nu il lasi neancarcat sub 10-15 %.