| lorena921 a întrebat:

.. Acum cateva zile am scapat telefonul pe gresie cu fata. a cazut carcasa si bateria... Ziua urmatoare telefonul facea fite. nu voia sa se deschida, iar cand se deschidea isi da dea power off automat/singur.
Telefon >- LG l5 2
daca stie cineva ce apatit sa raspunda. Dau FUNDITA big grin

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Incearca sa il duci la reparat, desi, exista putine sanse sa mai poata fi reparat.Se poate a se fi strict ceva din interior, nu se vede ccu ochiul liber. happy

2 răspunsuri:
| TanyaTanny a răspuns:

Eu am avut un HTC One si am patit tot cam la fel iar cand l-am dus la reparat mi-au zis ca pot sa-l arunc.sad Sorry

| Lioana a răspuns:

S-au dezlipit ceva contacte la cadere. Trebuie sa-l dai la reparat.