| boxa97 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy note si l-am scapat o data pe gresie,tot s-a imprastiat dar nu a avut nici o problmea, apoi ziua urmatoare vad ca in timp ce umblu pe net sau ma joc se tot stinge ecranul, telefonul ramane deschis..adica sonorul continua sa se auda dar nu apare imaginea,.ca sa porneasca trebuie sa ii dau una peste carcasa din spate.si abia porneste..nu stiu ce sa mai fac cu el, a mai avut cineva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| BayernMunchenkpr a răspuns:

Nu am mai avut aceasta problema. Eu am Nokia si la fel patesc. Du-te la Orange si intreaba.