| Maxxxi a întrebat:

Salut TPU, am abonamentul de la Digi pe cartelă "Digi mobil optim nelimitat" cu internet și minute.M-am uitat pe un site și scria că la oferta respectivă primesc 50 de GB pe lună iar pe alt site spunea că am net nelimitat.Ambele site-uri erau de la Digi.Stiti cumva cat internet are aceasta oferta?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai dupa cei 50 se reduce viteza, dar nu ai costuri suplimentare. In concluzie, ai 50 GB la full speed, dupa care ai net nelimitat cit sa verifici un email, starea vremii, cu putin noroc sa asculti si un radio online/un stream audio de calitate mai scazuta...

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da' în contractul unde ți-ai pus mazgaleala. aaa. semnătura... ce zice?

| Popa482 a răspuns:

Netul e, într-adevăr, nelimitat, dar la 50GB îți reduce viteza netului de de-abia îl mai poți folosi.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Popa482):

Viteza la care ti-l reduce acum 25 de ani era de vis pentru majoritatea romanilor. happy