| Dede26 a întrebat:

Salut TPU. Am de ales dintre 2 telefoane. Xiaomi note 8 pro sau Xiaomi Poco X3?
Dau Fundă!

13 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Oricare din cele doua menționate sunt o alegere buna, redmi note 8 pro e telefonul anului 2019

| sierra1 a răspuns:

Mai pune un ban și ia-ți măcar un a51

| alidenbealidenbi a răspuns (pentru sierra1):

Nu e bun a51.

| Legion7X a răspuns:

Xiaomi note 8 PRO

https://youtu.be/_PXOu3zx85Y Prezentare.

| Nemeessis a răspuns:

Salut. Poți să mergi pe Xiaomi Poco X3. Ai un display de 120Hz, o rezoluție mai bună. Xiaomi Redmi Note 8 Pro bate puțin la procesor, dar ținând cont că are 12nm iar Xiaomi Poco X3 are 8nm, tot Poco X3 e mai ok, ai și bateria mai ok la Poco X3. Dintre cele două, recomand Xiaomi Poco X3.
Sau poți să mai pui câțiva bănuți în plus și să îți iei unul mai bun de atât.

| sierra1 a răspuns (pentru alidenbealidenbi):

Pentru că nu-l ai!

| Dismally a răspuns:

Nu e mare diferenta intre ele. Ai grija doar ca cei de la Xiaomi iti umplu telefonul cu reclame... Trebuie sa inveti cum sa le dezactivezi.

| Dede26 explică (pentru sierra1):

Am luat POCO X3, am auzit ca este mai bun ca a51

| Dede26 explică:

Am dat comanda de POCO X3, acum astept sa vina, va multumesc tuturor

| sierra1 a răspuns (pentru Dede26):

Dacă l-ai luat să fii sănătos. Nu compari fiat cu mercedes, dacă ințelegi...

| Dede26 explică (pentru sierra1):

Înțeleg. Dar sa știi ca și telefoanele chinezești sunt foarte bune.

| sierra1 a răspuns (pentru Dede26):

Merg și ele, doar nu o să admiți acum că cele coreene sunt superioare