| ZaharescuCostin a întrebat:

Care este mai bun? Am două telefoane. Xiaomi Redmi Note 8T și Huawei Honor 10 sau Honor 10 lite(Ce o fi mama a zis honor 10)?
Fundă.

9 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Depinde la ce vrei să îl folosești.
Dacă nu te interesează camera foto/video prea mult, Honor 10 este mai bun. Are chipset mai puternic, memoria internă mai rapidă, este mai micuț.
Redmi Note 8T are acumulatorul mai mare (ține mai mult), are ecranul mai mare și are camera principală pe spate mai bună.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Honor 10 varianta cu 6 sau 8 Giga e mai bun

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt indisponibile cele cu 6 gb ram
Alege xiaomi fiindcă are o camera mai buna și o baterie mai mare de fapt dacă maicata o zis honor 10 atunci asa sa fie dacă e pentru ea telul dacă e pentru tine xiaomi e o varianta mai buna cel cu 4 GB ram.

Răspuns utilizator avertizat
| SilviaDulcik a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Depinde cu cât l-ai cumpărat. Dacă l-ai cumpărat la preț normal, nu a meritat, dacă deja aveai un telefon mobil. Dacă l-ai cumpărat cu maxim 750 lei, poate că a meritat. (Referitor la modelul 64GB intern, 4GB RAM)

Răspuns utilizator avertizat