| KLiNK a întrebat:

Am intrat la liceul militar din Craiova și vreau să îmi cumpăr un telefon cu abonament de la Digi Mobil. Încă nu sunt hotărât în privința telefonului dar aș vrea să mă informați cum se descurcă rețeaua Digi în zona aceea. Liceul va fi in unitatea militară de pe strada Vasile Alecsandri. Acolo lângă penitenciar. Mulțumesc mult.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

In interiorul oraselor semnalul de la Digi este bun. Unde este semnal slab sau deloc, acolo se trece pe roaming cu Vodafone (dar cu mai putine minute si trafic de date).
Trebuie incercat la fata locului sau intrebat de la Digi cum e acoperirea din zona.

2 răspunsuri:
| ioanoanea15 a răspuns:

De unde sti unde ai intrat la liceu daca doar maine va avea loc repartizarea?

| KLiNK explică (pentru ioanoanea15):

Inca de pe 7 am aflat ca am intrat. Atunci s-au afisat listele la liceele militare.