| AndreiPopovici6969 a întrebat:

Salut! Sunt utilizator Digi (net, mobil, cablu). Doresc sa imi cumpar un telefon nou, este posibil achizitionarea pe abonament, de la Digi?

6 răspunsuri:
| Michele7 a răspuns:

Da!

| AndreiPopovici6969 explică (pentru Michele7):

Orice telefon imi doresc? Cum se procedeaza mai exact?

| Hyperion7 a răspuns (pentru AndreiPopovici6969):

Fie îl comandați online, fie mergeți Intr-o agenție și solicitați ca doriți să achiziționați un telefon.
E de preferat totuși a doua varianta deoarece puteți vedea telefonul.

| darrio2007 a răspuns (pentru AndreiPopovici6969):

Orice telefon pe care il au ei in stoc, nu ce iti doresti.
Daca iti doresti un anumit telefon, il cumperi la liber si iti iei abonament de la Digi.

| AndreiPopovici6969 explică (pentru Hyperion7):

De asemenea pot sa îl iau în rate? Sa plătesc o suma de bani în plus la factura ce vine pe luna?

| Hyperion7 a răspuns (pentru AndreiPopovici6969):

Pai da, faceti contract de 24 de luni și asta este.