| Andreea482 a întrebat:

Buna,cand la proba militara pentru liceul militar,te controlează si in zona intima? daca da, mai exact ce iti face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca ti se face si control ginecologic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai...de ce ar face asta?

Răspuns utilizator avertizat
| HopelessAgain a răspuns:

Prima data ai sa mergi la un centru militar din Judet tau si acolo o sa te informeze mai exact, ei o sa iti spuna o data cand a sa mergi la un Spital Militar unde vei fi controlat amanuntit, cam 11 cabinete diferite, odata ajuns la Cabinetul de Dermatologie, doctorul o sa te roage sa iti dai toate hainele de pe tine jos, inclusiv lenjeria intima, o sa se uite la tine fara sa te atinga, doar sa nu ai vreo boala ce tine de dermatologie, tine maxim 15-30 de secunde, nu se uita de la 1 centimetru la cine, cam de la 1-3 metrii.