| JordanDeRomania a întrebat:

happy
Am o intrebare legat de sistemele de operare Android...
Am un Motorola Fire XT311 si mi-sa zis ca as putea sa ii fac singur un upgrade la android direct de pe telefon... daca stie cineva cum va rog anuntati-ma happy
Mersi

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

E simplu intra in setari la about phone (sau ceva asemanator) si cauta ceva legat de Update.

asigurate ca ai telefonul conectat la net printr-un wifi. nu de alta da daca mergi prin netul telefonului o sa te rupa in doua la factura. (are peste 400 MB).

| JordanDeRomania explică (pentru Danzell):

Mersi happy