| Eille2EtcnupD a întrebat:

Cum se numeste tastatura de la telefoanele alea vechi gen nokia c2, 6600i slide, etc. vreau neaparat! eu am telefon motorola fire xt311 si vreau sa iau aceasta tastatura din android markt. mersi mult si da FUNDOI, PROMIT

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Nu stiu daca gasesti asa ceva in market, dar poti renunta la qwerty prin:
setari => limba si tastatura => si de acolo nu mai stiu exact cum apare, dar o sa iti dea de ales intre tastatura telefon si qwerty

| Eille2EtcnupD explică (pentru virusake):

Stiu mah ca pot sa il dezinstalez, dar eu vreau sa stiu cum se numeste