| Bogddy10 a întrebat:

Am o problema, am un telefon Samsung galaxy mini 2, pana acum 2 zile puteam sa ma uit la orice film voiam pe site`-ul 220.ro (pe telefon bineinteles), iar de ieri nu mai pot viziona absolut nimic deoarece imi scrie Videoclipul nu poate fi redat Ne pare rau, acest videoclip nu poate fi difuzat. Dc oare? Cel mai bun raspuns are Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| fotbalpaul a răspuns:

Incearca sa descarci sopcast daca nu descarca in telefon online tv

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Memorie plina, poate?

| Bogddy10 explică (pentru Seby90):

Eu ma uit pe un site nu il descarc!

| Seby90 a răspuns (pentru Bogddy10):

Mai esti si prost.

| Bogddy10 explică (pentru Seby90):

Memorie am ma destula habar n`am de la ce