| 350z a întrebat:

Am o problema cu cardul de memorie(microSD 1GB),azi mi-am inchis telefonul(un Nokia)pentru ca am avut o problema,si cand l-am deschis si am incercat sa intru pe card,imi cerea o parola,pe care nu o stiu.Ce fac, exista vreo metoda prin care sa aflu parola sau sa o sterg fara sa pierd datele de pe card(vreo 750 de MB)? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| jkfgkhgwrio346 a răspuns:

Nu il mai faci si ieu am patit tot asa cu un card de 1 gb poate ai varianta la o resetare de card prin pc funda da ca te-am ajutat la ceva

2 răspunsuri:
| CSIISC a răspuns:

Nu prea. Te sfatuiesc sa incerci in continuare eu asa am facut si am reusit. funda?

| Danzell a răspuns:

Ce fel de parola iti cere?