| emann a întrebat:

Am un Nokia 6500s...Acum ceva timp am pus parola pe cardul de memorie si am vazut ca nu mergea, adica puteam intra pe card fara nicio cerere de parola. Dar acum, cateva zile, am vrut sa intru pe card si am vazut ca imi cerea parola. Din pacate am uitat-o, pentru ca nu am folosit-o...Stiti careva cum as putea sa-mi scot parola sau sa o aflu?

Răspuns Câştigător
| Stelu07 a răspuns:

Nu poti sa o scoti si nici sa o afli. Ar trebuii sa formatezi cardul intr-un telefon cu Symbian cum ar fi n70, n95. Intelegi tu. Altfel nu poti. Cel putin asa stiu. Bafta :*.

2 răspunsuri:
| BmXIsMyJoß a răspuns:

Du-te la un service de telefoanewinking

| Bozaruuuu a răspuns:

Inpuscateee