| Lauramee a întrebat:

Am o problema cu, cardul de memorie micro Sd pentru telefonul nokia c3. L-am bagat la incarcat si dupa ce l-am scos si l-am deschis numai aveam niciun lucru dupa card si cand dau la card informatiile sunt nedisponibile si trebuie sa l formatez ca sa l folosesc. dar asta inseamna sa sterg toate datele... ce trebuie sa fac ca sa recuperez si de ce a aparut aceasta problema dintr o data? straight face

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Incearca sa il bagi in alt telefon ...presupun ca problema este de la telefon!
Sau scoate cardul si introdu-l la loc de cateva ori si mai incearca!
Eventual baga-l intr-un adaptor si incearca sa il vezi pe PC!

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Atunci cardul este fake!

| Lauramee explică:

Pai l-am bagat in alt telefon si nu mergea.happy ...si am scos cardul si l am bagat dar tot nu mergea...si in pc la fel tongue