| AlexToma a întrebat:

am o problema cu castile pt telefon. Am un SGS 3 cu niste casti Samsung originale si nu mi se aude dacat intr-o casca normal si in cealalta se aude neobisnuit de incet. Imi poate da cineva o rezolvare? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Lusca1995 a răspuns:

Se poate sa fie deteriorate, de obicei cand vreun fir este dezlipit la casti, si in timp nu se vor mai auzi deloc. Cel mai bine ar fi sa iti cumperi altele.

1 răspuns:
| Nede a răspuns:

Incearca alte casti pentru a fi sigur ca nu este o problema cu mufa telefonului. Daca schimbi castile si se aude bine atunci trebuie sa cumperi unele noi in locul celor pe care deja le ai.