| LeMeNokia a întrebat:

am o problema, incer sa imi fac root la telefon de ceva timp si nu reusesc am incercat multe aplicatii de root dar la toate im zice ca androidul este unavailable si nu merge sa fac root am glaxy note 3 si android 5.0(lolipop) daca ma puteti ajuta as fi recunoscator.

Răspuns Câştigător
| GabrielStn a răspuns:

Incearca prima data un Hard Reset, iar apoi incearca sa faci root cu Kingo Root.

3 răspunsuri:
| LeMeNokia explică (pentru GabrielStn):

O sa incerc, oricum mersi de raspuns

| LeMeNokia explică (pentru GabrielStn):

Toti salta metoda fara sa pierd datele nu exista?

| GabrielStn a răspuns (pentru LeMeNokia):

Daca nu vrei sa pierzi datele, ai 2 variante: ori faci un backup, ori le copiezi pe un card SD sau intr-un PC/laptop. Bafta!