| donnie112 a întrebat:

am o tableta eboda cu abonament de la cosmote, din gresal am sters setarile pentru internet, iar acuma nu stiu cum sa le mai fac. poate cineva sa ma ajute intr-ul fel, ce pasi trebuie sa urmez?
multumesc anticipat
FUNDA!

2 răspunsuri:
| AlinNxD a răspuns:

Incearca asa.Apn:internet, la nume si parola nu completezi nimic, si la pagina de start http://www.cosmote.ro/ro/html/internet.htm

| dannyel86 a răspuns:

Contacteaza Cosmote, furnizorul de internet. Ei sunt in masura sa-ti ofere mai multe informatii de reconfigurare setari conexiune la net.