| Iulia_9456 a întrebat:

Am un Huawei G6600D, am pe el un abonament de cosmote si o cartela frog. Imi puteti da setarile de internet pentru cartela frog? Dealer-ul de la cosmote a zis ca imi trebuie niste setari.si nu stiu cum sa dau de ele sad Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| bicpix a răspuns:

Setarile nu sunt disponibile prin sms, le poti solicita pe email la 1234, raspunde robotul formezi 140 si ceri sa-ti fie trimise pe email.

2 răspunsuri:
| hardy1 a răspuns:

Setarile ti le trimit cei de la cosmote prin sms suna la relatii cu clienti sau incearca sascoti cartela si sa o introduci din nou(la pornirea telefonului ar trebui sa primesti sms ul automat)